Main Menu

Промяна новините на форума:

SMF - Just Installed!

Chrome Event 2010

Започната от Tzero, Март 29, 2010, 02:26:00 PM

« назад - напред »

Геш

Тихомире, хайде да се разберем в 11 часа да сме в село Шипка?
Дано и други се включат.
ISRA 31087

Tihomir

Цитат на: Геш - Май 28, 2010, 09:48:05 AM
Тихомире, хайде да се разберем в 11 часа да сме в село Шипка?
Дано и други се включат.

Ами така като гледам ще се тръгва в 10 от Пловдив и смятам, че горе долу ще сме там по това време.

Геш

На паркинга пред църквата ли е срещата?
ISRA 31087

Tihomir

Цитат на: Геш - Май 28, 2010, 09:59:35 AM
На паркинга пред църквата ли е срещата?

Да, там е най-добре. Като тръгваме ако не ти е рано може да ти звъннем. Доколкото разбрах,групата от София тръгва днеска и ще ни чакат там :)

Геш

Добре, звънни като тръгнете. Аз за 20 мин съм на срещата.
ISRA 31087

fitich

Айде да се включа и аз за тръгването от София, което беше в процес на разработка около 4 дни  :), поради заетостта на всички . Тръгваме от София днес към обяд 14-15:00 с колегите Tzero, и Емо. Довечера живот и здраве ще спим в къща на около 3 км от Габрово, което също беше в процес на размишления около 1 седмица  ;D . Ще пътуваме през магистрала Хемус и ще се срещнем по пътя с колегата route 66 или Калин , което не беше много обсъждано около 2 часа  ;D
Предлагам утре сутрин или преди обяд кой когато може , без да бърза и да си дава зор да се срещнем на някое място в града лесно за намиране . Тъй като ще отидем днес , ще  потърся подходящо място за срещата, заведение имам впредвид.
Пожелавам лек и безавариен път на всички и до скоро!!! ;)
I.S.R.A. #30914

Tihomir

Май съм пръв с коментарите след събитието.

На мен лично ми хареса много. Успяхме да се съберем и както се изказа брат ми ... май бяхме най-многобройната комания на Хрома :)

Специални благодарности на Геш, че беше резервирал много добро място за преспиване, само където не бяха осигурили достатъчно пластмасови столове, за да може Чефо да си скрие мотора от дъжда, а и къщата пушеше странно и хазяина не ни каза защо  ;D

Трябва да съберем всички снимки на едно място, за да може всички да ги гледаме.

OXYGEN

Айде де, дайте ги тия снимки  :)

donbuch

Хора, според мен се получи чудесно! Специални благодарности на Ицо, че направи Вирагото да понесе пътя, на Тишо за подслона и гостоприемството в петък и на Стеф, за съчката в карбуратора!!! Вчера след като заваля напреднах да търся бензиностанция, докато останалите си обличаха дъждобраните....намерих на 50 км напред бензиностанция с ПОС терминал - в Пирдоп. За съжаление бяхме много мокри и измръзнали....изцедих си чорапите, почаках 2 цигари време и тръгнахме...не можахме да ви дочакаме:(
ISRA # 31022
"Бог умря" - Ницше; "Ницше умря!" - Бог;

Геш

ммм ребърцата бяха супер вкусни ;D
ISRA 31087

Tihomir

Цитат на: Геш - Май 31, 2010, 11:19:30 AM
ммм ребърцата бяха супер вкусни ;D

А шишчетата уникални ;)

Furer

I.S.R.A. # 30934

Tzero

ето от Vbox-a. не зная  кой е автора, но мерси!
http://vbox7.com/play:d313cd02

към края на филма може и да се видят няколко хубави ямахи ;D ;)
ISRA #30526

plamen62

Здравейте аз съм за гръбчето дето говорихме в габрово ако някой се сеща нека направи поръчката на адрес гр.Исперих ул.Тунджа №7 за Пламен Петков предварително благодаря.

Ицо

Цитат на: plamen62 - Май 31, 2010, 10:45:53 PM
Здравейте аз съм за гръбчето дето говорихме в габрово ако някой се сеща нека направи поръчката на адрес гр.Исперих ул.Тунджа №7 за Пламен Петков предварително благодаря.
Мара, Ти май се опита да ми се пъхнеш под гумата на площада. Ако не се лъжа.