Main Menu

Промяна новините на форума:

SMF - Just Installed!

Chrome Event 2010

Започната от Tzero, Март 29, 2010, 02:26:00 PM

« назад - напред »

route_66

Здрасти на всьо и вся.За Хром Евент ще дойда и аз(ние) от Монтана.Мислех да пътувам през Севлиево,но ако всички решите да минем през подбалканската-ок така,че бройте ме и мен
I.S.R.A.#31236

Геш

Подбалкана е отворен. Вярно е ,че има отклонение поради ремонт в района на Елин Пелин, но това си е само отклонение което се връща на главния път.
За среща в село Шипка не е лоша идея. Само се притеснявам да не се изпозагубим в селото , защото пътя не минава през него а, го заобикаля. Та трябва да се отбиваме.  Най-известното място в селото е паркинга пред Златната църква. Ако искате може да направим срещата да е на този паркинг?
Някой да е фен за резервация за спане ?
ISRA 31087

donbuch

+2ма.
За път - и аз съм за подбалканския. За спането съм навит и за палатки и за хотел, така, че ако ще резервирате хотел или къща пишете 2 места
ISRA # 31022
"Бог умря" - Ницше; "Ницше умря!" - Бог;

Tihomir

Геш, късно ли ще е ако ти кажем през седмицата? На мен ми се остава, но незнам дали ще ми се отдаде възможност.

Геш

Ще се поразровя още малко за хотел със собствен гараж. Струва ми се щом ще плащаме за спане , поне да има осигурен безплатен паркинг.
За съжаление прогнозата е за дъжд през почивните дни. Дано да се размине.
ISRA 31087

Tihomir

Абе те дават дъжд, но не и къде ;) Дано да превали само, хем да охлади бирите, хем да не се спържим в кожите  ;D

Furer

И аз така се надявам, дано се размине.
I.S.R.A. # 30934

route_66

Абе то и този уикенд,дето мина го даваха да се разцепи от валене,пък в Монтана и капка не капна.А на доста места си е валяло сериозно.
I.S.R.A.#31236

Геш

Намерих  къща за гости за 12 лв на човек.  Била на 2-3 км от центъра (на 3лв с такси). Има двор където можем да заключим моторите без да плащаме за паркинг. Нека до Четвъртък се обозначим колко народ ще спим там. За сега само донбъч е потвърдил.
http://www.bgglobe.net/index.php?l=0&s=-1323
Има лятна механа с барбекю, та можем да си пекнем нещо вечерта и да си спретнем запой :)
Имам информация ,че на мегдана ще свирят Дъ Поморианс (Янко Бръснаря - йее), Дейли нойз клуб, ПИФ и може би още някои банди.
Какво ще кажете за срещата на паркинга пред златната църква в село Шипка? Дали можете да тръгнете в 8-9 от София и да сте на срещата в 11-12? Пътя е 3 часа без да пиете бира :)
ISRA 31087

Tihomir

Това звучи доста добре  ;D

Освен спането трябва да се организираме и с пътуването. Аз ще тръгвам от Пловдив заедно с Фюрера и който още дойде. Смятам да се засечем с Геш по пътя. Софийската час ще се срещнат с Монтанската ... това е ясно, но дали ще минат по подбалканския и ще се засечем на Шипка, за да ходим заедно до Габрово или ще тръгнат от София с останлите мотористи, който се организират, зависи от тях.

Нека решим кой е най-добрият вариант за всички, за да се разберем нещо и да се организираме  8)

Tihomir

Геш, резервирай 2 места за мен в тази къща, а ако съм сам ще спя на две легла :)

Геш

Добре, ще звънна на жената ,че за сега сме 6 човека.
ISRA 31087

Tihomir

Колко места има там, защото има вероятност още двама да дойдат с нас :)

Геш

Мисля ,че местата са 10.
ISRA 31087

Tihomir

Никой нищо не споменава за пътуването  ;)