Main Menu

Промяна новините на форума:

SMF - Just Installed!

ТЪРСЯ И МОЛЯ ЗА СЪДЕЙСТВИЕ

Започната от drag star, Януари 05, 2010, 07:05:57 PM

« назад - напред »

drag star

ЗДРАВЕЙТЕ НА ВСИЧКИ !МИСЛЯ ЧЕ САМО ЕДИН ЩЕ МИ ОТГОВОРИ АМА ДА СИ НАПРАВЯ УСТАТА УЖ СМЕ МНОГО АКТИВНИ ТУКА!МИНАВАМ НА ВЪПРОСА .СПИРАЧНИТЕ МИ ДИСКОВЕ НА ПРЕДНАТА ГУМА СЕ ДЪРЖАТ С ПО 6 БОЛТА !ТЕ СА МНОГО ОБЕЛЕНИ И НЕ СА ЛЪСКАВИ !ТРЯБВАТ МИ КАПАЧКИ ЗА ДА ГИ ПРИКРИЯ ИЛИ НОВИ БОЛТОВЕ !НЯКОЙ ДА ЗНАЕ НЕЩО ?И НЯКОЙ ЧУВА ЛИ МЕЕЕЕЕЕЕ ?!ТУКА СТАНА ЕБАССИ И МЪРТВИЛОТО !!ТАКА ,ЧЕ АКО НЯКОЙ МОЖЕ ДА МИ ПОМОГНЕ ЗА БОЛТОВЕТЕ ДА ПИШЕ .ПРЕДВАРИТЕЛНО БЛАГОДАРЯ НА ТИХОМИР КОЙТО ЩЕ МИ ОТГОВОРИ ;D

Tihomir

Ами първото, което ми хрумва е да свалиш поне един да намерим същият от неръждавейка или може да ги дадеш да на покриване, има избор  :D

drag star

свалил съм и търся но ме разочароват нашите тука педали!ще пробвам да поръчам да ми изработят ама не се навиват бе !и не може да е същият защото те не са целите резбовани ами има в началото няколко милиметра бент

Tihomir

Цитат на: drag star - Януари 06, 2010, 10:46:51 AM
свалил съм и търся но ме разочароват нашите тука педали!ще пробвам да поръчам да ми изработят ама не се навиват бе !и не може да е същият защото те не са целите резбовани ами има в началото няколко милиметра бент

Аз попринцип ползвам http://www.itt.bg/index.php?lang=bg&m=2&s=1, но ченсо казано psiharix може да ти помогне най-добре със съвет какво трябва и може да се направи. Той е майстора тука  8)

drag star

ами не пише нищо пича !а и аз най вече се интересувам за някакви капачки да сложа върху болтовете защото не ми се иска да ги подменям!не знам дали ще са от същия материал и т.н.

Ицо

Качи един фотос на тоя болт, може и да имам.

drag star

#6







Tzero

а защо не ги дадеш за хромиране?
ISRA #30526

drag star

щото ще отнеме много време !целата ми е най вече да намеря капачки за да ги прикрия !къде ще ги хромирам ?дай координати ама където си ползвал ти или някой твой човек !за да е сигурно

morgens

Цитат на: drag star - Януари 07, 2010, 12:24:13 PM
щото ще отнеме много време !целата ми е най вече да намеря капачки за да ги прикрия !къде ще ги хромирам ?дай координати ама където си ползвал ти или някой твой човек !за да е сигурно

Капачките са добро решение. На моя мотор по двигателя има доста капачки по болчетата. Мисля че гледах същите в един магазин в Ст. Загора но инфо ще мога да ти дам в събота.

drag star


morgens

Не се сетих че му имам телефона на тоз тъпан. Капачки има но ми каза няква страшна цена 2лв за 1 бр . Ето ти телефона му ако искаш обади му се 0898489282 Васко.

drag star

цената не е проблем !проблема е дали ще свършат работа !благодаря ти  ;)

fitich

Здравей колега, чак сега виждам темата и ако не си намерил такива болтове , може и да ти бъда от полза. Мисля че на 99% можеш да намериш същия болт в магазина в София, на ъгъла на Раковска и Сливница. Тъй като и на мен ми се беше наложило да търся подобни , намерих точно там. Магазина се казва ЕВРОБОЛТ , нали сега е модерно всичко да е ЕВРО  :P , даже се чудя как не са го кръстили ЕКОболт . Верно е че цените са малко височки , за пример моите струваха по 4 лв., но пък имаш огромен избор. Успех
I.S.R.A. #30914

drag star