Main Menu

Промяна новините на форума:

SMF - Just Installed!

2010

Започната от drag star, Януари 02, 2010, 04:38:23 PM

« назад - напред »

drag star

ЖЕЛАЯ НА ВСИЧКИ МНОГО ЗДРАВЕ ,С КЕФ ДА СИ КАРАТЕ МОТОРИТЕ И ДА ИМАТЕ ДОСТАТЪЧНО ПАРИ !

Tihomir

Мерси, подобно :)
То не остана до началото на сезона, а и тия дни беше само за каране  8)

drag star

много тихо стана тука !нещо не е интересно на колегите !и ако идвате на събора в Ямбол да се обадите !

Tihomir

Цитат на: drag star - Януари 04, 2010, 09:34:57 PM
много тихо стана тука !нещо не е интересно на колегите !и ако идвате на събора в Ямбол да се обадите !

Задължително ще се обадим, но за съжаление има време до тогава  :(

Ицо

Цитат на: drag star - Януари 04, 2010, 09:34:57 PM
много тихо стана тука !нещо не е интересно на колегите !и ако идвате на събора в Ямбол да се обадите !

Ми то повечето са новобранци и карат да се учат, пък ти ся като стана мотоциклетист по- честичко влизаш.

drag star

може и с връзки да съм а !напиши и ти някой и друг отговор и ти ще станеш като мен  ;Dтука е лесно !ама питаш ли ма как стоя вече 5 месеца  в нас че една курва ма блъсна и само го припалвам в гаража звяра !

Ицо

Бах маа му, кво съвпадение мен пък, юли ме изчатка един мангал с голф. Но оцелях и сега нападам с ъглошлайфа. Че сезона идва а има много за правене, че и ще се рисува сигурно голямо бързане.

Tihomir

Абе само от този форум 3ма са с катастрофи заради кофти автомобилисти. Пожелавам да няма такива инциденти през 2010-та за всички  :)

drag star

ако ще рисуваш се обади да ти дам съвет при кой да отидеш и най евтино да ти вземе и да е качествено

Tihomir

Цитат на: drag star - Януари 06, 2010, 10:44:53 AM
ако ще рисуваш се обади да ти дам съвет при кой да отидеш и най евтино да ти вземе и да е качествено

До колкото съм запознат той сам ще си го рисува ....

drag star


Ицо

Цитат на: Tihomir - Януари 06, 2010, 11:26:03 AM

До колкото съм запознат той сам ще си го рисува ....

Ти си виновен!!!

donbuch

Дано да няма инциденти тая година и живи и здрави да се видим за начало в Ямбол. Миналата година бях за първи път на тоя събор. Останах само с чудесни спомени от пътя и събора:)
ISRA # 31022
"Бог умря" - Ницше; "Ницше умря!" - Бог;