Main Menu

Промяна новините на форума:

SMF - Just Installed!

Ние и нашите мотоциклети-Снимки

Започната от Tzero, Август 27, 2009, 01:12:29 PM

« назад - напред »

fitich

А тоя червения за какво си го качил? Той по-хубав изглежда
I.S.R.A. #30914

xaskoveca

ами за разнообразие  :D да наистина е хубав
ISRA- 31220

welinow


White_Angel

ISRA: 31791

Tihomir


fitich

WELLCOME!!!
Още един интрудер, време беше! на моя му доскуча....
I.S.R.A. #30914

welinow

Попаднах на тая обява за гараж , хвърлете едно око и ако го харесате да го вземаме.                         http://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?act=5&adv=2p129163442447776&f1=details

fitich

Много е далеч колега.... В момента търсим в района на цариградски к-с. Ще те държим в течение ако излезне оферта, същото ако и на теб ти изпадне нещо

I.S.R.A. #30914

Rashko-strashko

Цитат на: welinow - Април 13, 2011, 03:07:38 PM
Попаднах на тая обява за гараж , хвърлете едно око и ако го харесате да го вземаме.                         http://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?act=5&adv=2p129163442447776&f1=details


Дам... гледахме го и му се чудехме, но за момента се въздържаме...  ;)
Ооооо... Пепи, искаш ли едно кило кренвирш?

welinow

Ок , като излезе нещо казвайте, цариградски комплекс и на мене ми е близо. :)

fitich

Днес бях в Цариградски, разлепих обявите които Рашко-кренвирша беше отпечатал, че даже и ми звъня една лелка която ми предложи паркомясто  ;D . Намерих една оферта от познат за 100 лева на -1 ниво(на партера гаражи няма) в сградата която е най-близко до Цариграско шосе. Проучих положението и със СОТА: 5-10 лева е и си е на самия комплекс .Мисля да изчакаме 2-3 дни да видим дали ще звънне още някой с оферта и да действаме!
I.S.R.A. #30914

frencha

Ето и моята скромна моторетчица, на фона на останалите  :)













Tihomir

Привет и добре дошъл. Хубава моторетка :)

White_Angel

Искам такива калници като на frencha , някой да посочи към майстора който да ги отлее???
ISRA: 31791

morgens

Отливането е най-малкия проблем първо трябва да направиш макет на това което искаш или да намериш калник и от него да се извади калъп . После леенето е като детска игра.