Main Menu

Промяна новините на форума:

SMF - Just Installed!

22.06.2011 - Каране в София

Започната от Tihomir, Юни 22, 2011, 11:28:22 AM

« назад - напред »

Tihomir

Искате ли да се съберем и да покараме довечера след работа? Приемат се всякакви предложения :)

Rashko-strashko

Аз съм за...  :D Па и да се видим малко от малко... че скоро ще трябва да си раздаваме един на друг снимки за да не забравим как изглеждаме....  8) 8) 8)
Ооооо... Пепи, искаш ли едно кило кренвирш?

White_Angel

ISRA: 31791

Tzero

#3
нещо като място и час?
...инак предлагам да обикаляме,докато някой срещне някой някъде и те така


ISRA #30526

Ицо

Бе то и аз съм за, ама сте ми малко далече...

fitich

далече, далече.... колко па да сме далече  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D
I.S.R.A. #30914

Ицо


fitich

Цитат на: Tihomir - Юни 22, 2011, 11:28:22 AM
Искате ли да се съберем и да покараме довечера след работа? Приемат се всякакви предложения :)
Искаме +1
казвай само на къде , да навъртим едни 100-200 км., може и до Пловдив
I.S.R.A. #30914

Tihomir

С Миро се разбрахме да се видим след 17:30. Очевидно ще е в Дружба.

Tihomir

По точно уговорка, 18:30 на Рок театъра до зала Фестивална :)

Tzero

ISRA #30526

fitich

Тези разходки добре се получават като за след работа, но според мен има нужда от някои подобрения. Предлагам всеки да си направи сметка за следните неща защото отивайки на едно такова леко трипче всеки от нас се опитва да загърби ежедневито , стреса и натоварването в работата или вкъщи. Когато на някой му прищрака путката се получва така че останалите които са излезнали да разпуснат се натоварват(не изключвам и себе си разбира се нерви.... кво да правиш  , важното е поука да има ) .
1. и НАЙ-ВАЖНО : Опитайте се да оставите  проблемите на подходящото място!!! Аз пробвах и става...
2. Настройте се че излизаме да си губим времето и нямаме час за прибиране, затова нахранете рибките, дайте команда за изхранване на жени, деца и т.н.
3.  Вземете си подходящо облекло имайки впредвид че обикновенно закъсняваме и се извозваме по планински терени където е по-студено от градския климат. Досега не се е случвало да караме вечер и да се печем от жега
П.П. Говоря групово защото смятам че споделяте този ред на мисли по-голямата част
Мяташ си хуя под мишница и отиваш да покараш сред природата без да те интересува нищо
I.S.R.A. #30914

White_Angel

#12
ФИТИЧ как ще се казва твоето ново УЧИЛИЩЕ ЗА МОТОРДЖИИ????
От мен до тук беше , не ми пука , карайте си кой каде и ского иска , Аз съм семеен със 4 малки деца , все още безработен само жената ми работи , и не ми пука за мнението на фити !!!!
ТОЙ ПЪРВ КАЗА ЧЕ СТАРХОУКС Е САМО ЕДНО ЛОГО.... А сега какво иска незнам но мен няма да ме има повече да му преча...
ISRA: 31791

nix

Привет, не искам да коментирам че съм от скоро моторджия, но аз определено си изкарах много приятно и бих се радвал отново да покараме някой ден :)
Прикачвам и малко снимки от вчера :






















fitich

Написах тези редове, за информация на този който не е идвал за да знае  другия път как да се облече, колко гориво да си зареди в мотора и да каже на жена си че ще прибере когато свърши с возенето, РАЗУМЕШ??? И не ми се криви на мене, защото не аз казах в колко часа, къде ще се видим , и къде ще ходим ........ ЗНАЕШ ЧЕ ТЕ ОБИЧАМ.... СЪРБИН ТАКЪВ и НЕДЕЙ ДА БЪДЕШ ТОЛКОВА КРАЕН .
I.S.R.A. #30914