Main Menu

Промяна новините на форума:

SMF - Just Installed!

Откриване на мото-сезон 2011:)

Започната от donbuch, Февруари 27, 2011, 01:34:25 PM

« назад - напред »

donbuch

Здравейте, колеги!

От март месец започват организациите по откриването на мото-сезона. С Геша коментирахме, че ще е добре да измислим някакво мероприятие от форума и да се съберем и да покараме. Идеи?
Като вариант си представях да се съберем заедно с тълпата на Александър Невски на 26 март и от там да тръгнем в някаква посока /Примерно към Сърбия за по бира и плескавица:)/ Отдавна не сме се виждали с повечето и откриването ако не друго е един прекрасен повод:)
ISRA # 31022
"Бог умря" - Ницше; "Ницше умря!" - Бог;

route_66

Бройте ме и мен,стига да се постопли мааалко времето.А относно предложението за Сърбия нямам нищо против,но не е ли по добре да се тръгне рано,ако се тръгне след мероприятието по откриването,демек по обяд кога ще се стигне и кога ще се връща.А за вечерно или нощно каране още си е студено.Живи и здрави,на 26-ти ще се видим.
I.S.R.A.#31236

Геш

Може би с преспиване (препиване) ще е най-добре  ::)
Но дано се постопли. За сега няма такива изгледи.
ISRA 31087

Tihomir

Всеки ден дебна тая прогноза. Дават 13-14 градуса, слънчево. Дано да познаят :)

Tihomir

Това ми го прати jazovetza.

Откриването на мото сезона ще бъде по-голямо от всякога! 2011 година ще бъде незабравима с двудневно парти, рок музика и много положителни емоции. Вносители и изложители са подготвили специлани отстъпки за мотористите.

Петък, 25 март 2011 година – правата пред резиденция Бояна

14.00 – 18.00 ч. –   Монтаж на кетъринг, подвижна сцена и
шатри на изложители

18.00 – 20.00 ч. –   DJ парти и възможност за разглеждане на изложените мотоциклети

20.00 – 21.30 ч. –   Рок концерт и огнено парти

Събота, 26 март 2011 година

09.30 – 11.15 ч. –   Пристигане на мотоциклетисти пред храм-паметника ,,Свети Александър Невски"

11.15 – 11.45 ч. –   Приветствие от кмета на гр.София г-жа Йорданка Фандъкова и водосвет

11.45 – 12.00 ч. -     Подготовка на мотоциклетната колона за шествие

12.00 – 12.30 ч. –   Мото шествие по маршрут:

•     пл. "Ал. Невски"
•     ул. "Оборище"
•   бул. "В.Левски"
•     ул. "Фритьоф Нансен"
•   бул. "България"
•           Резиденция ,,Бояна"

12.30 – 12.40 ч. –   Пристигане на правата пред резиденцията;

12.40 – 13.00 ч. –   Приветствия от официалните лица;

13.00 – 14.30 ч. –   Годишни награди на MOTO.BG и Мотоциклет на 2011 година;

14.30 – 16.30 ч. –   Състезание с мотоциклети на едното платно от
околовръстното шосе пред резиденцията – стънт, дрифт и скоростни отсечки;

16.30 – 18.30 ч. –   Рок парти;

Tihomir

Хайде дайте идеи как и къде да с организираме ...  8)

White_Angel

На теб нали ти е станало ясно до сега да няма организация, Това мен мноо ме дразни обаче така е, Един иска за сърбия , друг иска порано, трети иска незнам си каде си , итн, до колкото аз можах да разберъ на 26.03.2011. момчетата от STAR HAWKS ще ги има на всякаде обаче никаде няма да са заедно , двама души заедно трудно някой че ще ги намери????
ISRA: 31791

Tzero

Саша , не си прав.
Към 9.30-10.30ч ще се видим пред Вечния огън на площад Александър Невски.
Инак ние тръгваме към 9--9.15ч от "Калеята" в Дружба2.
Срещата и карането в събота няма да ти се разминат.
Бъди сигурен ;D
ISRA #30526

Tzero

ISRA #30526

Tihomir

Я кажи в колко да ти се обадим да те събудим :) Че миналата година за малко да го пропуснеш събитието ;)

White_Angel

Дано да стане така, Аз не настоявам много за каране но да сме заедно този ден а не кой на каде разбираш???
ISRA: 31791

Tihomir


Геш

Аз съм на 60 години юбилей на тъщата в Стара Загора. Ще пропусна събитието.
Дано да ми простите... :'(
ISRA 31087

White_Angel

#13
Няма проблем геш, дано да покажеш на тъща си как нейна дещеря се чувства във леглото ти :) :) :)
ISRA: 31791

Tihomir

Разбрахме се с Румен в 10:00 да сме на Вечният огън. Смятам да сме точни, че да не стане като миналата година да пристигнем и след 1 минута се изсипа целият град. Смятам, че планът не е лош :) Само да се разберем ще караме ли някъде, къде ще караме и кои ще караме ...