Main Menu

Промяна новините на форума:

SMF - Just Installed!

Откриване на МОТО Сезон 2014

Започната от Tihomir, Февруари 17, 2014, 11:50:43 AM

« назад - напред »

Tihomir

Привет на всички.

Дойде момента и за тази тема. Някой има ли информация кога и как ще бъде организирано официалното откриване, за да може да се напаснем и ние?

Tzero

че ти свърши ли ремонта  ;)
...инак първата събота след настъпване на пролетта
тази година Пролетно равноденствие (Начало на пролетта) е на    20 Март 2014 16:58 UTC
ISRA #30526

nix

Привет, което ще рече на 22.03.2014 Събота :)
Дано времето да е добро за едно хубаво каране, тази година се надявам че ще отидем някъде по на далече от Перник :)

krasimir77

Тишо, вие официаално го откривте по-рано в Пловдив - 22.03, а при нас в София са решили да е 29.03 - та ако е хубаво може да сглобим две откривания /въпреки че таз убава година нямаше закриване/, в краен случай - пред огъня на площада все ще се намерим при желание.

Tihomir

Като има разминаване, ще направя две откривания и това е :)

donbuch

Аз неофициално открих днес сезона:) Издумках 1 резервоар за 120-130 км и съм доволен:D Но се надявам да се организираме и съберем на 29-ти:)
ISRA # 31022
"Бог умря" - Ницше; "Ницше умря!" - Бог;

Tihomir

Цитат на: donbuch - Март 15, 2014, 11:21:40 PM
Аз неофициално открих днес сезона:) Издумках 1 резервоар за 120-130 км и съм доволен:D Но се надявам да се организираме и съберем на 29-ти:)

Браво, Дони. Точно толкова можеше да минеш до Пловдив :)

Моята равносметка за предния сезоне е, че минах през Зимата повече километри отколкото през Лятото ;)

Lyubo_L

Някой от София има ли намерение да ходи към Пловдив за откриването?
ISRA number: 32918

Tihomir

Цитат на: Lyubo_L - Март 21, 2014, 08:41:02 AM
Някой от София има ли намерение да ходи към Пловдив за откриването?

Ами аз вече живея в Пловдив и утре съм на линия с Фюрера. Никс ще пътува към нас от София. Ще тръгне в 10:00 :)

Tzero

Утре, 29.03.2014
сме на обичайното място:
след 10.30ч пред Вечния огън на пл. Александър Невски.
:)
да пием по кафе, а?
ISRA #30526