Main Menu

Промяна новините на форума:

SMF - Just Installed!

Лого на Форума

Започната от fogata, Април 23, 2010, 09:59:33 PM

« назад - напред »

fogata

Здравей Фатс,относно трибагреника на живо изглежда по друг начин с по ярки цветове,аз работя с Италианци и наистина там цветовете са по ярки та и на мен оттам ми е заемката.А за елека нямаш грижи,разходи се в удобно за теб време до Ловеч и ще те заведа при идин приятел Виетнамец,който ще ти вземе мяра и ще ти го ушие.Работи страхотно с хубави кожи и един елек излиза от порядъка на 110 120лв.В твоя случай ще е малко повече, но е много под цените на Вулкан Търново.

fitich

Мога да кажа само:
1. ЕВАЛА на дизайнера на логото (той си го знае)!
2. ЕВАЛА на производителя !!!
Продукцията е много качествена , не разбирам от конци и технологии, но гледайки крайния резултат на бюрото пред мен съм  впечатлен!!! А на слънце, изглеждат още по-добре!!!
Наистина сте създали нещо много красиво и оригинално...
I.S.R.A. #30914

fogata

Аз мога да благодаря за оценката от името на производителя,логото наистина е много хубаво и с кеф ви ги направих.Да си ги носите със здраве и като се видим живот и здраве да пием по бира.Поздрави!

fitich

Определено ще пийна бира с "производителя" с удоволствие. Дотук с "производител" оттук "fogata", както е редно. А  за "оценката" на труда искам да кажа че наистина е висока, както знаят някои от колегите работата действително ми е свързана с оценяване. Само пички досега не се е налагало да оценя, ама се надявам някой ден да ми възложат оценка на цици чрез метода на опипване......
I.S.R.A. #30914

fogata

Ако ти припадне такова оценяване на дамски гърди,викай с удоволствие ще съдействам пък и се имам за познавач и гооолям фен на тези дамски атрибути! :)

fitich

Да се похвалим ! Резултата е на лице!!! Надявам се тази снимка да е скоро с 10 пъти по толкова

I.S.R.A. #30914

Геш

я обадете как да се снабди човек с този гръб и как го прикачихте към елеците, та да се множим на снимката  ;)
ISRA 31087

fogata

Па много сте готини бе.Кой ви ги прави?
И аз се надявам да се множите,че имам една камара готови. :) :) :) :) :) :)

fitich

Тихомир даде началото , той свърши работата по получаването в София и Пловдив. Снабдяването мисля , че не е проблем както е написал fogata щом има произведени , а прикачането тук в София го направихме при "КАКА" шивачката на всеизвестния "Емо мантата" ! Разши хастара после направи няква гяволийка и после пак го заши. Цена м/у 10 и 15 лева - зависи кой ден сме и дали вали дъжд.  Всъщност няма разшити хастари  ;D , всички сме със здрави...... На колегата най-вдясно прикачането е било в Пловдив без разшиване на хастара. Цена -4 лева; На снимката се вижда че неговия хастар е най-добре, съдейки по стойката която е заел в стил "стегнати бузи", да ме прощава същия...
Ако с нещо може да съм полезен , свиркай  ;)
П.П. Това с хастарите ми дойде спонтанно!
I.S.R.A. #30914

fogata

Това с хастарите за мен е глезотия да се разшива и после пак да се зашива.Аз практикувам директен шев през хастара няма никакво неудобство и почти отвътре не се личи.Пък и тая шивачка много пари е взела,за 10 минути работа.Както и да е който иска може и директно да ми се обади да му пратя на тел:0878394455 Фогата/Николай/

fitich

Сигурно е глезотия, аз като не разбирам слушам каквото ми кажат..... На мене лично ми дремеше на уя, ама тя като си е решила да е така кво да я правя?  За следващите обаче, ще се вслушам в твоя съвет фога  ;)
I.S.R.A. #30914

OXYGEN


fogata

Бравос много добър елек е станал!!!

fogata

Имам малки емблеми на форума по 6лв. който иска да не се срамува и да ми се обади!)878394455 Фогата

donbuch

Няма нужда и аз да ти казвам, че са чудесни гърбовете. Скоро май ще готвим нова поръчка от Софията.
ISRA # 31022
"Бог умря" - Ницше; "Ницше умря!" - Бог;