Main Menu

Промяна новините на форума:

SMF - Just Installed!

Лого на Форума

Започната от fogata, Април 23, 2010, 09:59:33 PM

« назад - напред »

fogata

Здравейте всички,по молба на Драг Стар направих логото на форума на бродерия с размери
32см на 28,5см качвам го за вашето одобрение как е станало.Бях направил едно 22 на 25см. но ми се стари много малко и затова го увеличих.Ако ви харесва резултата с Драг Стар ще се уговорим за цена и всеки може да си поръча.Поздрави!

Tzero

изглежда много добре,
и изключително качествено :)
на мен ми се иска и националния флаг да присъства !
нека и колегите си кажат мнението.
Поздрави и благодарности на Фогата!
ISRA #30526

Furer

Здравейте,
наистина е добре да има и флага на българия.
Иначе е време за гърбове!
I.S.R.A. # 30934

fitich

Съгласен с Миро и Чефо!!! Наистина изглежда много качествено ..... Давайте да поръчваме!
I.S.R.A. #30914

donbuch

Чудесно е! И така ми харесва и с флага на България би ми харесало. Иначе и 2 размера да има - голям за гръб и малък за.....другаде няма да е лошо
ISRA # 31022
"Бог умря" - Ницше; "Ницше умря!" - Бог;

Tihomir

Ще помисля по идеята за флага ...  ;)

fogata

Благодаря за отзивите,ама все пак на доста клубове съм правил гърбовете и е нормално за мен  да не се излагам пред хората, с които карам и се виждам често през годината.Пък и ще се повторя,че го правя по собственно желание първо защото много ми хареса Дизайна на логото и второ заради приятелите,които имам в средите на STAR.
Относно българското знаме долната дъга може да стане 3 цвята и смятам,че ще изглежда добре.Ще направя проба пък ще решите!Поздрави на всички!!

drag star

#7
НЕ МОГА ДА РАЗБЕРА ДАЛИ НЕ СЪМ ИЗФЪЩЯЛ НО МОЯ НИК Е ДРАГ СТАР ТУКА !ГЛЕДАХ ДОСТА АМА НЯМА ДРУГ ТАКЪВ ТИП МАЙ А ПЪК АЗ НЕ СЪМ СЕ УГОВАРЯЛ С НИКОЙ БЕ ЗА ЛОГО И ТАКИВА !БАССИ НЕЩО НЕ МИ СЕ ВРЪЗВА !А ПЪК НЕ ПИЯ ДОСТА ГОДИНИ ВЕЧЕ И НЕ ДРУСАМ

Tihomir

Ника ми в Мото-Зоната е DragStar .... та от там се познаваме с него ....

drag star


Геш

Мдаа...логото изглежда много добре. Предполагам се бродира на черен плат и после се дава на кожар да го пришие към гърба на якето?
ISRA 31087

fogata

Наистина се бродира на черен плат,но той се вижда само по края 2мм.където се зашива после към якето

fogata


Е те това знаме смятам,че ще свърши работа на много колеги съм продал и си го шият или на ръкава на якето или на гърдите на елеците.Струва 2лв. бройката

fogata


Имам и тази бродерийка,правих я за едни приятели на който му харесва може да си я поръча!
Размерите са 25см. на 12 см. цената е 5лв.

Fats

#14
Цитат на: Tihomir - Април 26, 2010, 05:08:22 PM
Ще помисля по идеята за флага ...  ;)

Оставете флага на мира. Националният трибагреник не е нещо с което да се кичим с повод и без повод. Достатъчно е, че на хубаво изработения гръб пише България. Ако пък някой не е съвсем сигурен дали е българин може да си зашие някъде другаде предложената емблемка с байрака. Имам малък въпрос - не може ли зеленото и червеното да са по-ярки и свежи (за пример може да се погледне италианското или унгарското знаме). Само у нас трибагреникът е с мърляви нюанси, като че ли не може да е в свежи и весели тонове на тия цветове.
Аз лично бих предпочел да зашия гърба на текстилен елек .черен или от деним) защото използвам якето си и като връхна дреха през зимата. Да не говорим, че кожата е доста дебела и зашиването ще е много трудно. Има вариант и за кожен елек, но все още не мога да намеря достатъчно голям.
Елекът има и друго преимущество - може лесно д асе дупчи със значки и всевъзможни емблеми, докато поне за мен якето не подлежи на дупчене по никакъв повод.
Е PLURIBUS UNUM